widget.job-description.alt

 Wspólnie dajemy moc Twojej przyszłości

Od uzasadnienia biznesowego po realizację pomysłów: Jesteśmy wiodącą firmą doradczą i zaufanym partnerem dla naszych klientów i pracowników. Koncentrujemy się na ludziach, działamy sprawnie i wydajnie, cechuje nas odpowiedzialność. #WeAreWavestone

Wspieramy Cię w realizacji Twojej osobistej wizji, ponieważ wierzymy w zmotywowanych pracowników, którzy z entuzjazmem osiągają swoje cele. Jako globalna firma oferujemy dynamiczne środowisko z szerokim wachlarzem możliwości otwartych dla osób na każdym poziomie doświadczenia. Chcesz rozwijać się razem z nami? Zostań częścią Wavestone jako …

Project Management Officer (PMO) with German

Pełny etat
Poland
Doświadczony specjalista
Praca zdalna

 Project Management Officer (PMO)

Ponad 20 lat na rynku jako Software House dało nam cenne doświadczenie w tworzeniu niezawodnego oprogramowania. Obecnie poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko  Project Management Officer, która chce się rozwijać w obszarze zarządzania projektami i uczestniczyć w zwinnym środowisku. Jeśli jesteś gotów/gotowa wziąć udział w tym fascynującym etapie naszej historii, zapraszamy do aplikowania!

Opis stanowiska:

Jako PMO będziesz ważnym członkiem naszego zespołu odpowiedzialnego za skuteczne zarządzanie projektami. Twoją główną rolą będzie wsparcie w koordynowaniu i nadzorowaniu projektów. Dodatkowo, będziesz mieć okazję do ciągłego rozwoju zawodowego i stawienia czoła nowym wyzwaniom w ramach Wavestone.

Główne obowiązki:

  • Bliska współpraca z Project Managerem oraz Delivery Managerem.
  • Optymalizacja wewnętrznych procesów.
  • Wsparcie w procesach sprzedażowych (tworzenie ofert, prezentacji handlowych etc.).
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie planowania, organizacji i monitorowania projektów.
  • Efektywna współpraca z innymi działami.
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych oraz tworzenie notatek i raportów z postępów.
  • Zarządzanie dokumentacją projektową.
  • Ścisły monitoring budżetu i zasobów projektowych.
  • Inne zadania koordynacyjne.

Wymagania:

  • Doświadczenie na tym lub pokrewnym stanowisku min. 3 lata.
  • Znajomość pakietu Office.
  • Doskonałe umiejętności pracy zespołowej oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2) oraz angielskiego (min. poziom B2).
  • Proaktywna postawa i silna motywacja do ciągłego rozwoju.
  • Zrozumienie podstawowych narzędzi zarządzania projektami.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, IT oraz metodologiami zarządzania projektami.

Z naszej strony możemy Ci zapewnić:

  1. Umowę o pracę / B2B
  2. Pracę zdalną/hybrydową/stacjonarną – Gliwice, Opole, Wrocław
  3. Udział w projektach międzynarodowych
  4. Program poleceń – za każde polecenie oferujemy 5 000 zł – 8 000brutto
  5. Stabilną i długofalową współpracę posiadamy rozwinięty dział R&D
  6. Możliwość rozwoju osobistego i współuczestniczenie w rozwoju firmy
  7. Możliwość dołączenia do benefitów: opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie Uniqua, lektoratów z języka angielskiego i niemieckiego
  8. Niekorporacyjną atmosferę
  9. Spotkania Team’owe. Wyjazdy integracyjne firmowe zarówno w Polsce, Niemczech i Francji

Krótko o naszej rekrutacji:

Zdalny proces rekrutacyjny

1 etap to rozmowa rekrutacyjna = poznajmy się!

2 etap - do wyboru rozmowa techniczna lub zadanie rekrutacyjne – jak wolisz 😃

Jeśli Twoje CV pasuje do naszych wymagań, oczekuj telefonu od jednej z naszych rekruterek

Tracker image